Сьогодні 11 травня 2024 р.

Кубок Італії, 1/2 фіналу. Аталанта – Фіорентина 4:1 (заг. 4:2). На побачення до «Старої Синьйори»

Аталанта втретє під керівництвом Джан П'єро Гасперіні пробилася у фінал Кубка Італії. Дві попередні вирішальні зустрічі «богиня» програла Лаціо та Ювентусу, третя спроба піднесла баргамаскам старого кривдника, який зараз переживає справжню кризу.

Матч-відповідь півфіналу з Фіорентиною вийшов непростим. Гостям вдалося зрівняти рахунок на 68-й хвилині завдяки голу Кварти – цей результат цілком влаштовував команду Вінченцо Італьяно. Тому на 70-й хвилині Гасперіні пішов ва-банк і випустив в атаку двох гравців, замінивши центрального захисника й опорника. І саме ці футболісти – Лукман і Пашалич – забили по м'ячу в компенсований до другого тайму час, скориставшись чисельною перевагою після вилучення Міленковича. Причому Адемола записав у свій актив гол+пас.

Фінал Кубка Італії між Аталантою і Ювентусом буде зіграно 15 травня в Римі на Олімпіко.

АТАЛАНТА – ФІОРЕНТИНА – 4:1 (заг. 4:2)
Голи: Коопмейнерс (8), Скамакка (75), Лукман (90+5), Пашалич (90+9) – Кварта (68).
Аталанта: Карнезеккі, Джимсіті, Хієн, Колашинац (Пашалич, 69), Дзаппакоста (Міранчук, 74), Де Роон, Едерсон (Лукман, 69), Руджері, Коопмейнерс, Де Кетеларе, Скамакка.
Фіорентина: П. Терраччьяно, Додо (Кайоде, 83), Міленкович, Раньєрі, Бірагі, Мандрагора (Комуццо, 83), Бонавентура, Н. Гонсалес, Бельтран (Данкан, 60), Куаме (Іконе, 83), Белотті (Кварта, 55).
Попередження: Колашинац (56), Скамакка (80) –  Мандрагора (43), Додо (69).
Вилучення: Міленкович (53, пряма червона).

24 квітня 2024 23:57